5 корисних телеграм-каналів, про які ви не знали

Інтернет переповнений підбірками телеграм-каналів. Зазвичай це або платні розміщення із поверхневим контентом, або популярні канали, які мігрують від однієї статті до іншої. Ми зібрали підбірку відносно нових нішевих каналів, які читаємо самі і впевнено можемо рекомендувати вам.

Нотатки СЕО

У форматі коротких нотаток тут публікуються вижимки статей, виступів спікерів на теми управління, персональної ефективності та життя керівників бізнесу.

Blackshield Insight

Це канал для тих, хто хоче ближче познайомитись із американським ринком акцій, зрозуміти, що рухає ринки, які бувають класи активів та як правильно інвестувати «в довгу».

Проект «Розвиток. Еволюція»

Психолог Сергій Бризгалін ставить собі за мету покращити якість життя своїх підписників за рахунок підвищення ресурсу усвідомленості та волі. Серед інших телеграм-каналів цей ресурс вирізняється тим, що на ньому публікуються теоретичні нотатки з описом основних понять, а також техніки та вправи для практичного виконання.

Smirnov says

На цьому каналі партнер і креативний директор TABASCO Олександр Смірнов пише про креатив та інновації. Роздуми, новини креативного світу та оцінка рекламних кампаній та рішень брендів від автора буде корисною керівникам, які відповідають не лише за маркетинг, а і за бізнес в цілому.

Leadership

Автор обіцяє «лідерство без води», і, здається, йому це вдається. Разом із авторськими думками читачам пропонуються корисні поради та інструменти. Водночас весь контент підкріплюється посиланнями на дослідження та досвід відомих лідерів.

Executives Club — спільнота топ-менеджерів.
Дізнатися більше