8 порад як ефективно працювати віддалено

Icon made by Freepik from www.flaticon.com

Віртуальна агенція The PR Network вже 15 років працює віддалено, а її постійна команда із 7 чоловік керує 80 співробітниками з різних куточків світу. Співзасновник агенції Джордж Блізард поділився порадами як ефективно працювати з дому.

1. Будьте на зв’язку з колегами у визначений компанією робочий час. Для більшої продуктивності зважайте на природні ритми ваших колег. Хтось краще працює в першій половині дня, а комусь потрібен час, щоб «розігрітись».

2. Не витрачайте забагато часу на листування. Використовуйте інструменти для спільної роботи: Slack, Trello, Zoom та інші.

3. Спільні наради можна використовувати також для перевірки залученості працівників. Проте не влаштовуйте онлайн-зустрічей лише заради зустрічей.

4. Віддавайте перевагу відеозв’язку перед аудіо. Зоровий контакт — завжди ефективніший спосіб для спілкування та взаєморозуміння. І не забувайте інколи жартувати.

5. Організуйте собі робоче місце, де вас нічого не буде відволікати. Найкращий варіант — стіл з особистим простором, гарний wi-fi та вдалий фон для відеозв’язку.

6. Виділяйте час для розминки чи невеликої прогулянки. Навіть коротка перерва допоможе вам залишатися бадьорими до кінця робочого дня.

7. Одягайтеся правильно. Піжама чи домашня сорочка — це зручно, але може негативно впливати на продуктивність і сприйняття роботи.

8. Скористайтеся часом, проведеним віддалено, щоб переосмислити свої звичайні робочі дні. Коли карантин закінчиться, впровадьте більше віртуальних методів роботи у повсякденне робоче життя ваших працівників.

Executives Club — спільнота топ-менеджерів. 
Дізнатися більше