Дієві стратегії в кіберпросторі. Управлінська конференція

19 березня 2020 року в Києві відбудеться управлінська конференція «Дієві стратегії в кіберпросторі», яку можна вважати головною подією з кібербезпеки у країні.

У взаємопов’язаному цифровізованому світі неможливо самостійно долати виклики, що виникають у кіберпросторі та вже зачіпають переважну більшість бізнесів. Тому головна мета конференції — об’єднати ключових гравців з держави, приватного сектору та академічних кіл для спільного розвитку екосистеми безпечного кіберпростору в Україні та протидії кіберзлочинам.

Конференція «Дієві стратегії в кіберпросторі» — це перший крок до такої взаємодії, місце зустрічі й обміну досвідом щодо стратегічних питань кібербезпеки. Запрошені спікери – національні та світові експерти, управлінці топ-рівня впливового бізнесу та держави.

Приклади стратегічного бачення та співпраці у сфері кібербезпеки

Серед ключових тем обговорення та виступів — приклади стратегічного бачення та співпраці у сфері кібербезпеки:

  • Арсен Аваков, Міністр внутрішніх справ України, представить концепцію розвитку кіберполіції.
  • Андрій Коболєв, голова правління НАК «Нафтогаз України», розповість про реальний досвід та стратегію кібербезпеки на підприємстві критичної інфраструктури.
  • John Liau, відповідальний міжрегіональний агент United States Secret Service, розгляне кейси публічно-приватного партнерства та ефективної взаємодії правоохоронних органів США і бізнесу.
  • Володимир Павелко, спів-ініціатор та СЕО Глобального центру взаємодії у кіберпросторі (GC3), представить концепцію розвитку незалежної інтеграційної платформи для кіберспільноти України.

Світові експерти Matt LaVigna (President&CEO National Cyber Forensic and Training Alliance, США), Carsten Meywirtgh (керівник Дивізіону по боротьбі з кібер-злочинами, Bundeskriminalamt, Німеччина), Tyson Johnson (Головний операційний директор CyberNB, Канада) візьмуть участь у панельній дискусії про роль недержавних організацій у розробці стратегій кібербезпеки.

Виклики цифрової трансформації, стратегічні альянси та гуманітарні аспекти

Кібербезпека — потужний важіль впливу на результати бізнесу. Про виклики цифрової трансформації, стратегічні альянси та гуманітарні аспекти йтиметься у другому блоці виступів:

  • Володимир Бородянський, Міністр культури, молоді та спорту України, розповість про гуманітарну стратегію в цифрову еру.
  • Lothar Renner, керуючий директор з кібербезпеки EMEAR, Cisco, має досвід розбудови екосистем кібербезпеки. Він розкаже, якими є особливості партнерств у кіберпросторі та як диригувати такі альянси.

Також розглядатимуться кейси та нові підходи у розвитку бізнесу: як кібербезпека впливає на ефективність, та які при цьому є можливі загрози.

Розвиток майбутнього в цифрову еру

Окремий блок конференції присвячений розвитку майбутнього в цифрову еру. У центрі уваги — тренди цифровізації й цифрової трансформації:

  • Олексій Янковський, партнер KPMG, керівник практики з надання консультаційних послуг у сфері інформаційних технологій і кібербезпеки, окреслить поточну ситуацію у кібербезпеці та майбутнє кіберзагроз.
  • David Piggot, Chief Information Security Officer Qintel, викладач у Carnegie Mellon University (США), ділитиметься досвідом щодо управління ризиками в кібербезпеці та стратегії навчання CISO.

Детальніше про програму конференції та умови участі: https://cyberconf.com.ua  

Організатор заходу — GC3 (Global Cyber Cooperative Center),  

За підтримки МВС України, НАК «Нафтогаз України», Департаменту кіберполіції Національної поліції України.