Дмитро Красніков призначений генеральним директором Smart Maritime Group

Прес-центр Smart Maritime Group повідомив, що Дмитро Красніков очолив суднобудівний бізнес Смарт-Холдингу. До виконання обов’язків він приступив в середу, 8 січня.

До призначення керівником SMG Дмитро Красніков очолював ПАТ «Кривбасвибухпром» (UMG Investments, Кривий Ріг). До цього з 2012 по 2019 рр. керував одним з найбільших в Україні підприємств з виробництва техніки для сільського господарства, виробів суднового машинобудування і гідравліки — ПрАТ «Завод «Фрегат» (AM Group, Первомайськ, Миколаївська область). В період 2003-2005 рр. працював на різних позиціях в феросплавної дирекції групи Інтерпайп (Нікопольський феросплавний завод). Член CEO Club Ukraine.

«Ключовим пріоритетом для мене є збільшення частки суднобудування в портфелі замовлень компанії, при збереженні позицій на ринку послуг з судноремонту. Ми продовжимо курс на модернізацію виробничих потужностей, яка підвищить конкурентоспроможність і зробить нас більш привабливими для закордонних замовників», — прокоментував своє призначення Красніков.

Повідомити про призначення — info@executivesclub.com.ua