Дискусія Executives Club на тему «Підхід до найму»

4 грудня 2019 в Executives Club відбулась управлінська дискусія на тему «Підхід до найму», де учасники обговорили один з найважливіших аспектів сучасного бізнесу. Модератором дискусії виступив Ігор Кабузенко, член CEO Club та керуючий партнер Ward Howell Ukraine — консалтингової компанії з пошуку керівників топ-рівня.

Основні тези учасників управлінської дискусії «Підхід до найму»:

▪️ Цінності — дуже компроментована категорія. Цінності компаніі будуть працювати в момент найму працівника тільки якщо вони є хорошим диференціатором. Необхідно, щоб кандидат їх бачив і розумів: «мені тут буде добре». Якщо цінності конкретні, і компанія дійсно їх пропрацювала, цей інструмент буде потужним.

▪️ Рекомендаціями своїх співробітників можна закрити близько 10% вакансій, що є дуже високим показником. Одним з плюсів цього методу рекрутингу є закономірність, що підлеглі рекомендують людей, схожих на них самих за темпераментом та характером. Завдяки цьому можна розуміти, що очікувати від кандидата

▪️ Сторонні рекрутери закривають вакансії набагато швидше, але й набагато менш якісно, ніж власні фахівці з найму.

▪️ Розмови про те, що вже завтра штучний інтелект буде здатним у повній мірі замінити справжніх рекрутерів, ще дуже далекі від реальності.

Executives Club — спільнота топ-менеджерів. 
Дізнатися більше