IBM призначила Богдана Хорощака новим керівником в Україні

IBM призначила Богдана Хорощака новий керівником в Україні
Фото: з офіційного повідомлення IBM

Компанія IBM оголосила про призначення Богдана Хорощака новим директором IBM в Україні. 13 серпня він змінив на цій посаді Валерія Шляхова, який покинув компанію.

«Я дуже радий можливості масштабувати свій досвід у сфері ІТ-послуг на благо клієнтів IBM в усій екосистемі України. Вони підвищують ефективність бізнесу шляхом упровадження найбільш прогресивних рішень, а саме: використання переваг технологій з відкритим кодом і мультихмарних середовищ», — сказав Хорощак, коментуючи своє призначення.

Богдан Хорощак працює в ІТ-індустрії 14 років і спеціалізується на розвитку бізнесу, управлінні продажами й консультуванні.

Він прийшов в IBM у 2012 році на посаду торгового представника в Україні. У 2014–2015 рр. керував департаментом програмного забезпечення. У 2015–2017 рр. очолював напрям цифрових продажів і поновлення ліцензій на ПЗ в країнах Центральної та Східної Європи. З листопада 2017 року керував департаментом технічного сервісу (GTS) в Україні. І ось у серпні 2019 Богдана Хорощака було підвищено до керівника IBM в Україні.

У 2007 році Хорощак закінчив Інститут прикладного системного аналізу Національного технічного університету України “Київський політехнічний інститут” і отримав диплом за спеціальністю “Інтелектуальні системи прийняття рішень”.

International Business Machines – один із найбільших у світі виробників і постачальників апаратного та програмного забезпечення, а також IТ-сервісів і консалтингових послуг.

В липні цього року, IBM завершила купівлю розробника ПЗ Red Hat за $34 млрд. Наприкінці червня цього року ЄС надав IBM антимонопольний дозвіл на на придбання компанії з розробки програмного забезпечення Red Hat за $34 млрд

Повідомити про призначення — info@executivesclub.com.ua