Іван Омельченко залишив пост директора з розвитку мережі магазинів JYSK в Україні

Іван Омельченко

Директор з розвитку данського бренду JYSK в Україні – Іван Омельченко – пішов з компанії.

Іван Омельченко
Фото: Іван Омельченко, facebook.com

В прес-службі JYSK підтвердили інформацію щодо звільнення топ-менеджера з компанії. А також зазначили, що посада директора з розвитку поки залишається вакантною і компанія знаходиться в пошуках фахівця.

Іван має шестирічний досвід роботи в JYSK Україна. Він обіймав посаду керівника департаменту розвитку мережі з травня 2013 року. З тих пір розмір торговельної мережі JYSK в Україні зріс більш, ніж у п’ять разів – з 10 до більш ніж 50-ти торгових об’єктів в країні.

Іван зазначив, що він йде не тільки з JYSK, але і зі сфери рітейлу взагалі.

«Я пішов у власний проект, не пов’язаний з рітейлом», – уточнив топ-менеджер. 

До свого приходу в компанію ” JYSK Україна “, Іван займав керівні посади у взуттєвій мережі магазинів “Centro” (2012-2013 роки) і в мережі побутової техніки та електроніки “Фокстрот” (2005-2011 роки).

JYSK – міжнародна роздрібна мережа, яка пропонує повний асортимент товарів для дому. Перший магазин мережі відкрив у 1979 році в Данії Ларс Ларсен – власник JYSK. В Україні працює більше 50 магазинів компанії: в Києві, Житомирі, Одесі, Харкові, Дніпрі, Сумах, Херсоні, Вінниці, Луцьку, Рівному, Хмельницькому, Львові, Івано-Франківську, Чернігові, Тернополі, Полтаві, Білій Церкві, Кривому Розі та інших містах, а також онлайн-магазин www.jysk.ua.

Повідомити про призначення — info@executivesclub.com.ua