Марек Томалак став новим генеральним директором PepsiСo Україна

Генеральним директором PepsiСo Україна став Марек Томалак, який раніше очолював команду маркетингу й інновацій напоїв PepsiСo у Східній Європі. 

Марек Томалак
Фото: Марек Томалак, pepsico.ua

У Марека Томалака значний міжнародний досвід роботи в маркетингу різних категорій. Свою діяльність у PepsiСo він розпочав у 2012 році як менеджер з маркетингу. Марек побудував успішну кар’єру, працюючи на ринках PepsiСo Польщі, Швейцарії, Східної Європи.

«Для мене велика честь керувати одним із підрозділів PepsiСo в Європі, що найбільш динамічно розвивається, та забезпечувати подальше стале зростання усіх продуктових категорій компанії: напоїв, снеків, соків, молочної продукції та дитячого харчування. Моїм завданням буде також створення умов для подальшого професійного зростання нашої команди та можливості для співробітників усіх рівнів реалізувати свій лідерський потенціал. Керуючись принципом PepsiСo «Перемагати відповідально», ми будемо й надалі розвивати ініціативи компанії в аграрному секторі та сфері екології, включаючи питання пакування та водокористування. Ми прагнемо бути кращою компанією для наших споживачів, бізнес-партнерів і суспільства в цілому», — прокоментував своє призначення Марек Томалак.

Мареку Томалаку 38 років, він народився в Канаді. Вищу освіту Марек здобував у Німеччині та Польщі, має ступінь магістра економіки.

Ірина Козлова, яка раніше здійснювала керівництво PepsiCo Україна, отримала нове призначення в компанії PepsiCo. Надалі вона буде займатися розвитком сокового бізнесу компанії в рамках Східноєвропейського регіону.

Повідомити про призначення — info@executivesclub.com.ua