Олена Філінюк очолила комерційний департамент фармацевтичної компанії «Дарниця»

Олена Філінюк
Фото – ПрАТ “Фармацевтична фірма “Дарниця”

Новим керівником комерційного департаменту ПрАТ «Фармацевтична компанія Дарниця» стала Олена Філінюк, яка раніше працювала на посаді регіонального маркетингового директора фармацевтичної компанії Abbott Laboratories — міжнародного лідера, що входить до списку Fortune 500. Про це повідомили у пресцентрі компанії 24 липня 2019 року.

Раніше Олена Філінюк працювала в таких міжнародних компаніях як Bayer, Pfizer, MSD (Merck), Janssen , Abbott. Серед основним професійних досягнень Олени варто зазначити те, що вона:

• розробляла стратегії розвитку для терапевтичних напрямків,

• розробляла і безпосередньо виконувала річні стратегічні плани,

• розширювала напрямки діяльності.

«Інноваційний та орієнтований на результат лідер», якою є Олена за словами Андрія Обрізана — гендиректора фармацевтичної компанії «Дарниця», має цінний досвід для того, щоб вивести компанію на перші позиції українського ринку та вийти на міжнародні бізнес-терени в умовах висококонкурентного бізнес-середовища.

Як каже сама Олена, рішення про вступ до топменеджменту корпорації ґрунтувалось на бажанні вивести фармацевтичний бізнес країни на зовсім новий рівень. За її словами, особливо це актуально у ситуації модернізації багатьох сфер економіки України.  До того ж, саме  ця компанія «сьогодні фактично надає медичну допомогу кожному п’ятому українцю».

Олена отримала медичну освіту за спеціальністю «Акушерство та гінекологія», також має ступінь магістра з економіки. Вона пройшла наступні курси:

  • «Маркетинг» — Edinburg Business School,
  • «Побудова ефективної команди» — Columbia Business School,
  • «Стратегічні маркетингові комунікації в еру digital» — Kellogg school of Marketing, Сhicago.

Повідомити про призначення — info@executivesclub.com.ua