Політика конфеденційності

  • Ми використовуємо всю зібрану інформацію, щоб надавати, підтримувати, захищати та покращувати послуги клубу;
  • Інформація застосовується лише для потреб СЕО Клуб;
  • Інформація може бути використана для розсилання матеріалу інформаційного характеру від клубу (за надання вами згоди), проведення статистичних й інших досліджень, а також адміністрування, підтримки та організації зворотного зв'язку про рівень наших послуг;
  • Фото- та відеоматеріали з подій клубу є власністю СЕО Клуб і можуть використовуватись на розсуд клубу для внутрішніх та зовнішній цілей
  • Ми не продаємо, не обмінюємо або не даємо в оренду особисту інформацію користувачів крім випадків, обумовлених законом або у відповідь на державні запити, що мають законну силу.

Загальні положення

ТОВ "СЕО Клуб" (далі – СЕО Клуб) з повагою ставиться до конфіденційної інформації будь-якої особи, яка взаємодіє з клубом. У цій Політиці конфіденційності описано, які дані ми збираємо, навіщо ми це робимо та як ми їх використовуємо. Дані збираються, обробляються і використовуються у суворій відповідності до вимог чинного законодавства України. СЕО Клуб зобов'язується дбайливо зберігати Ваші персональні дані і вживати усіх запобіжних заходів для їхнього захисту від втрати, неправильного використання або внесення змін.

Збір інформації

Ми збираємо інформацію з метою надання кращих послуг усім нашим користувачам. Ми здійснюємо збирання лише тієї персональної інформації, яку споживач надає нам добровільно чи у випадку? коли така інформація потрібна для надання (покращення) наших послуг споживачу. Ми збираємо такі персональні дані, як ім'я, прізвище, по батькові, номер телефону та електронна адреса. В рамках подій, які відбуваються в клубі, може здійснюватись збір фото- або відео матеріалів. Дані матеріали належать СЕО Клуб та можуть бути використані в комунікаційних та рекламних цілях на наш розсуд.

За збір, обробку та збереження даних відповідає

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СЕО КЛУБ"
Код ЄДРПОУ: 41795332
Телефон: +380442288813
Пошта: info@ceoclub.com.ua

Мета та умови використання інформації

Ми збираємо та використовуємо всю зібрану інформацію щоб надавати, підтримувати, захищати та покращувати послуги клубу. СЕО Клуб може використовувати інформацію задля: • надання відповіді на відправлені вами запити або запитання; • керування або виконання наших обов'язків щодо будь-якої угоди, укладеної між вами та клубом; • розсилання матеріалу інформаційного характеру від клубу (за вашої на те згоди); • проведення статистичних й інших досліджень; • адміністрування, підтримки та організації зворотного зв'язку про рівень наших послуг; • запобігання порушенням конфіденційності, правових норм або умов договорів; • використання фото- та відеоматеріалів з подій клубу задля внутрішніх та зовнішніх потреб клубу; • інших способів використання, передбачених чинним законодавством України. Ми не продаємо, не обмінюємо або не даємо в оренду особисту інформацію користувачів. Ми ніколи не передаємо ваші персональні дані стороннім компаніям, що мають намір використовувати їх для прямих маркетингових цілей, крім випадків коли ви дасте нам на це окрему згоду. Однак, ми можемо розкривати інформацію про вас, якщо ми зобов'язані це зробити за законом або у відповідь на державні запити, що мають законну силу.

Захист інформації

СЕО Клуб вживає всіх необхідних заходів для захисту даних від несанкціонованого доступу, зміни, розкриття чи знищення. До цих заходів належать, зокрема, внутрішня перевірка процесів збору, зберігання та обробки даних і заходів безпеки, включаючи заходи щодо забезпечення фізичної безпеки даних для запобігання неавторизованого доступу до систем, в яких ми зберігаємо особисті дані. СЕО Клуб надає доступ до інформації користувачів тільки тим співробітникам, яким необхідно мати цю інформацію для здійснення операцій, які виконуються від нашого імені.

Зворотній зв'язок

Ви можете вимагати видалити, виправити або перевірити ваші персональні дані шляхом відправлення електронного повідомлення або листа за електронною адресою, вказаною нижче, або подзвонити за телефоном.

Контактна інформація

ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ "СЕО КЛУБ"
Код ЄДРПОУ: 41795332
Телефон:044 228 8813
Пошта: info@ceoclub.com.ua