Потренуйтесь на Баррі, перш ніж звільнити реального працівника

Не всім керівникам легко дається управління персоналом. І одним з найскладніших завдань може стати звільнення. Щоб потренуватись у цій нелегкій справі, компанія Talespin розробила віртуальний тренажер. Тепер перш ніж почати складну розмову зі своїм реальним працівником, керівник може для початку спробувати звільнити Баррі.

Баррі потренує звільнити реального працівника
Фото із сайту компанії Talespin

Знайомтесь: Баррі Томпсон — анімаційний літній чоловік, що виникає у вашому кабінеті тоді, коли ви одягаєте окуляри віртуальної реальності. Він був розроблений, щоб допомогти людям навчитися «м’яким» навичкам управління та підготувати топ-менеджерів до непростих розмов зі співробітниками. Його єдиною метою в житті є терпляче слухати, а потім трохи протестувати або ридати, коли ви звільняєте його від уявної роботи у віртуальній реальності.

Сценарій, за яким працює Баррі, налаштований на те, що він втрачає роботу. Завдання реальної людини — поговорити з віртуальним співробітником таким чином, щоб він прийняв новину про звільнення спокійно. Персонаж Баррі працює на базі штучного інтелекту і вміє по-різному реагувати на слова та дії.

Якщо жива людина вступає з Баррі в конфлікт, він реагує відповідно — хапається руками за голову і може навіть почати кричати. Особливість розробки полягає в тому, що віртуальний персонаж «спілкується» з людиною в реальному часі — його відповіді не заздалегідь прописані розробниками, а формулюються за допомогою штучного інтелекту. Якщо ви хочете звільнити Баррі, але ніяк не перейдете в розмові до головного, Баррі буде хапатися за голову. У відповідь на вашу грубість і хамство Баррі сам почне кричати.

Віртуальна платформа Talespin планує розробити цілий ряд персонажів, здатних взаємодіяти з людьми в різних ситуаціях. Це допоможе компаніям тренувати своїх співробітників у різних сферах спілкування — з клієнтами, колегами та керівниками.