
24 лютого 2020 року власники рекрутингових компаній Personnel і Brain Source International підписали угоду про злиття бізнесів, повідомляється у прес-релізі компанії Brain Source International.
У результаті злиття створена найбільша в Україні рекрутингова група Brain Source International Personnel (BSIP), що входить до міжнародної мережі з пошуку керівників Intersearch, яка дозволяє клієнтам групи проводити пошук топменеджерів в Україні та ще більш ніж 50 країнах.
BSIP надає клієнтам широкий спектр HR-послуг, зокрема рекрутинг, аутстафінг, лізинг персоналу, а також аутсорсинг різних бізнес-процесів.
СЕО групи BSIP став Андрій Кривокоритов, колишній СЕО групи BSI. Олександр Голушко, колишній СЕО Personnel, увійшов до Ради директорів.
Андрій Кривокоритов і Олександр Голушко, які 20 років тому створили Українську Рекрутингову Асоціацію, підкреслили логічність і доцільність злиття у світі глобалізації.
Андрій Кривокоритов на зустрічі зі співробітниками об’єднаних компаній заявив: «Об’єднання дозволить поліпшити операційну ефективність і створити можливості для зростання прибутковості для клієнтів. Ми не плануємо нічого міняти з того, що і так добре працює».
Олександр Голушко зазначив: «У нашому бізнесі, що базується на безкомпромісних етичних стандартах, дуже важливо сумлінно дотримуватися взятих на себе зобов’язань».