Сергій Булавін призначений новим СЕО компанії AgroGeneration

Сергій Булавін
www.czstudio.com.ua

Компанія AgroGeneration, виробник зерна та олійних культур в Україні, 31 березня 2020 призначила Сергія Булавіна головним виконавчим директором. Про це повідомила прес-служба компанії.

Раніше цю посаду займав Джон Шморгун, який залишається членом правління.

Майкл Блейзер, голова правління компанії, зазначив: «Рада директорів дякує Джону Шморгуну за його працю та прихильність до AgroGeneration з моменту злиття з Harmelia у 2013 і бажає йому удачі в його подальших планах».

Сергій Булавін розпочав свою кар’єру у 1995 в SigmaBleyzer, американській компанії з приватними акціями, яка наразі є мажоритарним акціонером AgroGeneration. У 2010 Сергій приєднався до Harmelia на посаді першого віце-президента, а після злиття у 2013 з AgroGeneration став старшим віце-президентом AgroGeneration. Здобув науковий ступінь доктора філософії з комерції та адміністрування, а також ступінь MBA.

«Я пишаюся своїм призначенням на посаду головного виконавчого директора. Я добре знаю компанію, і весь свій досвід та особисту відданість присвячу роботі в AgroGeneration та забезпеченню того, щоб компанія могла відповідати численним викликам, що стоять перед нею, особливо з точки зору прибутковості та ефективності», — прокоментував Сергій Булавін.

Повідомити про призначення — info@executivesclub.com.ua