Сергій Довгаленко став новим директором з питань закупівель АТ “Укрзалізниця”

Сергій Довгаленко
Serhii Dovhalenko stav novym dyrektorom z pytan zakupivel AT "Ukrzaliznytsia"
Сергій Довгаленко - новий директор з питань закупівель АТ "Укрзалізниця"
Фото: офіційний сайт АТ “Укрзалізниця”

У п’ятницю, 26 липня 2019 року, Укрзалізниця обрала нового директора з питань закупівель. Про це повідомив прес-центр акціонерного товариства. Ним став Сергій  Довгаленко — ТОП-керівник з досвідом роботи більше 10 років.

Вищу освіту Сергій Довгаленко здобував у Києві – упродовж 1991-1996 років він навчався на механіко-математичному факультеті Київського національного універститету імені Тараса Шевченка.

Свою професійну діяльність Сергій Довгаленко пов’язав із керуванням закупівлями. На посаді директора із закупівель він працював у ряді українських і зарубіжних компаній, а саме:

·      в галузі телекомунікацій (азербайджанська
компанія Bakcell, українські ТОВ “Голден Телеком”, ВАТ “Фарлеп-Інвест”),

·      в авіації (компанія “Etihad Airways” в Об’єднаних Арабських
Еміратах),

·      у виробництві комунікаційної продукції
(українське представництво шведської компанії “LM Ericsson International AB”),

·      у промисловості (індустріально-виробнича
компанія ДП “Reichle & De-Massari Україна”).

Ключові сфери діяльності роботи Сергія  — автоматизація замовлень та оптимізація матеріалозабезпечення. Під керівництвом новопризначеного ТОП-менеджера Укрзалізниці раніше проводились тендерні закупівлі, здійснювались логістичні операції та реалізовувались проекти розвитку мереж компаній.

На думку голови правління АТ «Укрзалізниця», сьогодні підприємству потрібні економічні, прозорі та вчасні закупівлі. Сергій Довгаленко призначений з метою посилити усі напрями закупівельної діяльності в компанії за допомогою великого досвіду та широкого спектру навичок обраного менеджера.

За словами Сергія Довгаленка, АТ “Укрзалізниця” наразі знаходиться у процесі трансформації у вертикально-інтегрований холдинг. Він радий, що може стати частиною команди-реформаторів задля провадження необхідних змін і налаштувань процесів, що в результаті дозволять покращити репутацію даного акціонерного товариства та забезпечать умови для ефективної роботи.

Повідомити про призначення — info@executivesclub.com.ua