Тарас Кириченко увійшов до наглядової ради «Ощадбанку»

Тарас Кириченко

Колишній Голова правління «Правекс Банку» Тарас Кириченко став членом наглядової ради державного «Ощадбанку» за квотою уряду. Кабінет міністрів затвердив його кандидатуру 4 грудня 2019.

Тарас має більш ніж 15-річний досвід роботи на керівних посадах у банківській сфері (Правекс Банк, УкрСиббанк, ВТБ Банк). Керував бізнесом Reuters в Україні та Білорусі. Має практичний досвід створення та розбудови нового бізнесу, формування та управління ефективними командами в екстремальних умовах зростання та падіння ринків.

Він є заступником Голови Ради НАБУ (Незалежна Асоціація Банків України), Головою Форуму Міжнародних Фінансових Установ (FLIFI) та Спів-Головою постійно діючого Комітету з банківських та фінансових питань Американської торговельної палати в Україні (АСС). Член закритого клубу для генеральних директорів та власників CEO Club Ukraine.

Як повідомляє прес-служба Міністерства фінансів України, наглядова рада Ощадбанку є сформованою і складається з дев’яти членів, з яких шість членів є незалежними.

Тарас Кириченко - Ощадбанк