Управлінська дискусія на тему «IT: світовий досвід та українські реалії»

Під час дискусії Executives Club з Ігорем Гольденбергом обговорювали тренди у сфері діджиталізації та інновацій у корпоративному бізнесі. Кілька тез щодо дієвих змін, котрі потрібно впроваджувати у своїх компаніях сьогодні, аби завтра бути переможцем на ринку:

▪️ Створити потужне та досвідчене digital-керівництво та стратегію. Не тільки Chief Digital Officer, але й усі бізнес-лідери повинні стати digital-лідерами.

▪️ Побудувати бімодальне IT. Організаційно відокремити «старе» IT, сконцентроване на підтримці наявної IT інфраструктури, та digital-організацію, що концентрується на гнучкій розробці, має міждисциплінарні команди, інноваційні партнерства та може ефективніше відповідати на ризики та забезпечувати максимальну швидкість.

▪️ Побудувати нову культуру управління в IT. Перехід від «legacy first» до «digital first», від пасивного звітування до пошуку можливостей, від просто операційної ефективності до створення нової цінності, від жорсткого контролю виконання до візії та натхнення підлеглих на експерименти, швидку реалізацію нових ідей.

▪️ Впроваджувати гнучку та адаптивну стратегію, що дозволить IT-організації відчувати та реагувати на зміни у контексті бізнесу по мірі їхнього виникнення.

▪️ Забезпечити та збільшувати інвестиції задля зросту та інновацій. Інвестувати у платформи, які можуть не дати негайного ROI, але будуть ефективними за швидких змін та невизначеності.

▪️ Будувати здорові та високоефективні команди, зменшувати рівні управління, аби забезпечити простір та можливості для наступного покоління лідерів.

▪️ Знайти свій шлях інвестування в інновації. Знайти правильний баланс між внутрішніми стартапами, прямими інвестиціями, акселераторами та інноваційними хабами.

Executives Club — спільнота топ-менеджерів. 
Дізнатися більше