В’ячеслав Синельник призначений директором з логістики ПрАТ «Оболонь»

Синельник

В’ячеслав Синельник очолив відділ логістики ПрАТ «Оболонь». На цій посаді він відповідає за розвиток логістичної діяльності та стратегію управління запасами на виробництві та у сфері товарного обігу, координацію процесу матеріально-технічного забезпечення та формування розподільчої мережі. Призначення актуальне від липня 2019 і було підтверджене представником компанії у грудні цього року.

До переходу В’ячеслав 22 роки працював в українському підрозділі міжнародної компанії «Монделіс», де з проектного інженера виріс до директора відділу логістики та роботи з клiєнтами і члена правління. Синельник має досвід управління мережею постачання не лише в Україні, але й на ринках Євразії, куди входили 12 країн, де компанія веде бізнес. Випускник Києво-Могилянської школи бізнесу (МВА), член Executives Club.

«Оболонь — це легендарне підприємство з великою історією, яке водночас не відстає від вимог сьогодення: тут впроваджено найновіше та найпотужніше обладнання і продовжують розроблятися нові продукти та розвиватися нові ринки збуту. Я готовий привнести свій досвід роботи, аби посилити позицію компанії», — прокоментував своє призначення Синельник.