Зустріч Executives Club на тему «Ключові співробітники — плекати чи наймати»

Захід пройшов у британському форматі парламентських дебатів, коли в обговоренні беруть участь 2 команди по 4 людини, а підсумки підводять 2 неупереджених суддів.

Основні тези учасників:

▪️ Керівні посади краще закривати власними кадрами. Людина, «вирощена» у компанії, в першу чергу є носієм її культури. Новий співробітник може бути профі, але його корпоративна культура буде деструктивною для вашого колективу.

▪️ За півроку випробувального терміну людина не розкриває себе на 100%. Ви не будете відчувати її та передбачати, як вона поводитиметься у певній ситуації. Тому на ключові посади треба «ростити» власних працівників, щоб у важливі моменти бути впевненим у їхніх рішеннях.

▪️ Свіжа енергія допомагає у період стрімких змін. Нова людина з незамиленим оком здатна зрушити з місця застигле болото.

▪️ Людина з ринку — це скіли під конкретну задачу компанії. Це професіонал із певним досвідом, бекграундом у потрібній сфері, реалізованими проектами. Головне — правильно вибудувати процес найму.

▪️ Термін життя співробітника по всіх ринках і ролях — 2 роки. Не треба цьому опиратися, краще навчитися це використовувати.

Executives Club — спільнота топ-менеджерів. 
Дізнатися більше